sabai-cenik-ico

Rezervace

Při telefonické nebo osobní rezervaci zvolíte Vámi vyhovující masáž. V případě, že jste u nás poprvé, rádi pomůžeme a poradíme s výběrem.

Upozornění!!! Abychom mohli dopřát komfort všem našim klientům, prosíme Vás o přepnutí mobilních telefonů do tichého režimu, nejlépe bez vibrací a minimální vzájemnou konverzaci!!!

sabai-cenik-ico

Zdravotní stav

Prosíme Vás, abyste nás před masáží informovali o Vašem současném zdravotním stavu(např. operace, alergie, jiné zdravotní obtíže..)

sabai-cenik-ico

Masáž v těhotenství

V případě těhotenství se provádí speciální olejová masáž určená pro nastávající maminky. Tato masáž zmírňuje pocity bolesti zad a hlavy, bederní páteře a svalstva. Snižuje otoky nohou a blahodárně přispívá zdraví maminky i plodu miminka. Uveďte již při rezervaci měsíc těhotenství. Na základě těchto informací Vám zajistíme veškerou péči a maximální komfort.

sabai-cenik-ico

Masáž doporučujeme

Jako doplněk aktivního způsobu života

Při stavech dlouhodobé únavy a stresu

Rychlejší regenerace po sportovních úkonech

Doplňková léčba při onemocnění pohybového aparátu

Zbavuje bolesti a napětí svalů

Pro lepší pohyblivost kloubů a pružnost šlach

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém

Zlepšuje proudění energie v celém těle

sabai-cenik-ico

Kontraindikace

Nedoporučuje se při nachlazení, virovém onemocnění, horečnatých či poúrazových stavech. Nevhodná při vysokém krevním tlaku, srdečních onemocněních, menstruaci, pooperačních stavech, onemocnění s křečovými žilami, nádorovém onemocnění, infekčních a kožních chorobách.

sabai-cenik-ico

Oblečení při masáži

Při thajské masáži je klient vždy oblečen do speciálního volného úboru (bavlněné kalhoty a halena), který má přichystán na masážním lůžku.

Při olejové masáži, peelingu nebo zábalu je klient ve spodním prádle nebo může využít jednorázového prádla, které je možné vyžádat předem na recepci.

Doporučujeme odložit kontaktní čočky a veškeré šperky pro větší komfort masáže.

Ručníky a čisté prádlo jsou samozřejmostí našeho salonu.

sabai-cenik-ico

Po masáži

Po každé masáži Vám nabídneme bylinný čaj, který je součástí a zároveň příjemným zakončením Vaší procedury.

Naším cílem jsou spokojení klienti a proto při jakýchkoliv dotazech či nespokojenosti, nás neváhejte hned informovat, abychom mohli naše služby stále zlepšovat a zdokonalovat!

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Rezervujte si svoji thajskou masáž

volejte +420 515 50 50 50 nebo +420 776 251 136