sabai-cenik-ico

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Kombinace protahování těla pomocí cviků z jógy, masáže svalů a procvičení kloubů. Tímto se posílí fyzický stav a zharmonizují se energetické cesty.

60 minut 1.000,-Kč 90 minut 1.380,-Kč
sabai-cenik-ico

OLEJOVÁ MASÁŽ (ŠVÉDSKÁ)

Smyslný prožitek díky rozmanitosti aromatických olejů podle Vašeho výběru, které jsou vmasírovány tlakovou masáží do pokožky. Výborně působí na správnou funkci lymfatického systému.

60 minut 1.080,-Kč 90 minut 1.560,-Kč
thajskemasaze-cenik-ico

INTENZIVNÍ MASÁŽ S BYLINNÝM OLEJEM

Pro uvolnění bolestivého a ztuhlého svalstva. Doporučujeme pro klienty, kteří trpí dlouhodobými i akutními bolestmi těla a svalstva. Zklidňuje napětí svalstva a pomáhá hloubkově k prokrvení celého těla. Olej pro tuto masáž obsahuje kafr a mentol. V případě kožní a jiné další alergie nás předem informujte.

60 minut 1.170,-Kč 90 minut 1.540,-Kč
sabai-cenik-ico

AROMA MASÁŽ

Aplikací Vámi zvoleného aroma oleje, dochází ke stimulaci požadovaného stavu mysli a inhalaci esence.

60 minut 1.080,-Kč 90 minut 1.560,-Kč
sabai-cenik-ico

THAJSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ

Jedná se o prastarou metodu, která dodává tělu energii a uvolnění. Tato masáž napomáhá k léčbě vazů, kloubů a pohmožděných svalů či svalovému napětí a bolesti páteře. Čistí póry, vyhlazuje pokožku, pomáhá správné cirkulaci krve a posiluje nervový systém. Masáž se provádí vaky plněnými více než dvaceti druhy bylin...(např. jasmín, citronová tráva, pačuli, citrus, santalové dřevo atd). Bylinné vaky se připravují a plní v Thajsku.

60 minut 1.250,-Kč 90 minut 1.650,-Kč
sabai-cenik-ico

MEDOVÁ MASÁŽ

Při medové masáži dochází k odstranění toxinů v těle, vhodná aplikace při očistných kúrách. Tato procedura se osvědčuje při ošetření hýždí a stehen postižených celulitidou. Obnovuje se přirozená detoxikační schopnost organismu.

60 minut 1.290,-Kč
sabai-cenik-ico

REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Starověké umění léčení, které je aplikováno tlakem na specifické body chodidel. Tímto jsou uvolněny problémy všech částí těla.

60 minut 800,-Kč
sabai-cenik-ico

MASÁŽ HLAVY, ZAD A RAMEN

Masáž hlavy je vysoce relaxační masáž, která se provádí ke konci každé thajské masáže. Zaměřuje se na energetické dráhy, probíhající podél zad a ramen, kde se mohou tvořit svalové uzlíky jako důsledek dlouhých hodin sezení při práci či tělesné námaze těchto partií.

30 minut 670,-Kč
sabai-cenik-ico

MASÁŽ OBLIČEJE A POKOŽKY HLAVY

Masáž obličeje a pokožky hlavy stimuluje energetické body na tvářích a uších. Prokrvuje vlasové kořínky a zbavuje pocitu stresu a napětí. Tato masáž je vhodná pro rychlou regeneraci a uvolnění.

30 minut 670,-Kč
sabai-cenik-ico

BAHENNÍ ZÁBAL TĚLA

Mrtvé moře je nejslanějším mořem na světě. Bahno z tohoto moře obsahuje mnoho blahodárných látek pro tělo (např. hořčík, draslík, vápník). Zanechá Vaše tělo revitalizované a zářivé. Zlepší krevní oběh a redukuje svalové napětí.

100 minut 1.870,-Kč
sabai-cenik-ico

BAHENNÍ ZÁBAL DEKOLTU

Bahenní zábal z Mrtvého moře na oblast dekoltu čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky. Pokožka je vyhlazená, svěží a hebká.

30 minut 460,-Kč
sabai-cenik-ico

SPA NOHOU

Při této masáži se postupně vmasírovává solný peeling do pokožky nohou. Následuje omytí a poté masáž přípravkem určeným pro nohy. Dochází ke zjemnění kůže, uvolnění a příjemné relaxaci celého těla.

70 minut 1.070,-Kč

TĚLOVÉ KÚRYVšechny tělové kúry začínají čištěním pokožky za pomoci peelingu dle Vašeho výběru, který je postupně vmasírován do pokožky celého těla. Následuje omytí a poté masáž aromaterapií, která prospívá k celkovému uvolnění těla. K masáži je použit čistě přírodní olej dle vlastního výběru.

sabai-cenik-ico

OVOCNÁ A BYLINNÁ KÚRA

Ošetření je zaměřeno na celkové čištění pokožky těla. Dochází k exfoliaci (odstranění) odumřelých buněk a hloubkovému čištění. Přispívá k uvolnění Vašich smyslů, na celkovou regeneraci a relaxaci celého těla.

110 minut 2.050,-Kč
sabai-cenik-ico

AVOKÁDOVÁ KÚRA

Avokádo je ovoce bohaté na minerály a vitamíny řady A,B,D a E, které dodají Vaší pokožce odolnost v různých formách, včetně ochrany před volnými radikály. Avokádo působí antibakteriálně a zároveň omlazuje pokožku. Tento peeling z čerstvého avokáda je úžasným zážitkem.

100 minut 1.980,-Kč
sabai-cenik-ico

KOKOSOVÁ KÚRA

Díky vysokému obsahu kokosového oleje,zanechá pokožku velmi jemnou a vyživenou. Doporučujeme po dlouhodobém slunění pro regeneraci pokožky celého těla.

90 minut 1.720,-Kč

APLIKACE UŠNÍCH SVÍCÍthajskemasaze-cenik-ico

APLIKACE UŠNÍCH SVÍCÍ

Ušní svíce jsou vhodné k prevenci ušních onemocnění, při ušním tinitu, potížích s čelistními klouby, migrénách, rýmě, zánětech dutin apod.Ušní svíce jsou vhodné k prevenci ušních onemocnění, při ušním tinitu, potížích s čelistními klouby, migrénách, rýmě, zánětech dutin apod.

30 minut 275,-Kč 30 minut 200,-Kč (při masáži)

Rezervujte si svoji thajskou masáž

volejte +420 515 50 50 50 nebo +420 776 251 136